Sayfa
Yükleniyor.

İnsan Kaynakları Yönetimi Desteği

Şirketler ve kurumlarda, İnsan Kaynağının doğru ve işletmeye yarar sağlayacak şekilde yönetilmesi, şirket sahip ve yöneticilerinin bilgilerinin geliştirilmesi mümkün bulunmaktadır. Mevcut yapılarda bu konularda İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri hakkında bilgileri bulunan firmalar başarılı şekilde şirketlerini ve kurumlarını yönetirken yönetim desteğine ihtiyaçları bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları Gelişim Derneği kurumsal üyesi olan şirket ve kurumlara insan kaynaklarını verimli ve sorunsuz yönetmek için gerekli bilgilendirmenin yapılması, yönetim desteği sağlanması, şirket sahip ve yöneticileri’ nin yaşadığı sorunların çözümü için gereken desteğin sağlanması için dernek merkezinde veya firmaların merkezinde İnsan Kaynakları Yönetim Desteği sağlanması için dernek üyesi veya çözüm ortakları ile destek sağlamayı İnsan Kaynakları Gelişimi yönünden önemli bulmaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetim Süreçleri ile ilgili destek sağlanması için kurumsal üyelerimiz olan firmaların destek ihtiyacı duyduğu ve talep ettiği konularını dernek Yönetim Kurulu üyeleriyle değerlendirilerek yönetim desteği sağlanacaktır.